امارات ، کشور کوچک اما پر جنب و جوش جنوبی ایران است. از زمانی که امارات مسیر تغییر را پیش گرفت ، همواره جز مقاصد اصلی گردشکری در سراسر جهان بوده است و افراد بسیاری از از نقاط دوردست به این منطقه می کشاند. همسایگی این کشور با ایران نیز باعث شده که دبی یکی از محبوب ترین مقاصد ایرانیان محسوب شود. چه برای تفریح و چه برای کار و فعالیت.

اخذ ویزای امارات از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست. در این صفحه اطلاعات لازم برای دریافت ویزای امارات را مشاهده می کند.
بر خلاف بسیاری کشورها ، صدور ویزای توریستی امارات ، توسط وزارت کار و اداره مهاجرت انجام می گردد که همین امر دریافت ویزا برای گردشگران را بسیار راحت کرده است. از آنجا که سفارت این کشور مسئولیتی در این قبال ندارد ، لذا نیازی به حضور مسافر در محل سفارت و یا مصاحبه نیست و کارگزاران به نمایندگی از مسافران به صورت فردی یا گروهی می توانند اقدام به اخذ ویزای امارات کنند.

پس از تکمیل مدارک ، با حضور در دفتر چامگیر ، مدارک مورد نیاز را به همکاران ما تحویل دهید. همچنین می توانید اسکن مدارکی که اصل آنها مورد نیاز نیست را به ایمیل زیر ارسال نمایید:

contact@vickup.com

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

همانطور که پیش از این گفته شد ، دریافت ویزای امارات نیازی به حضور فرد ندارد و از طریق کارگزارها قابل انجام است. برای این منظور ، تنها کافی است تا پاسپورت خود یا اسکن رنگی با کیفیت آن را ارایه نمایید.

مهم

متقاضی حتما باید حضور فیزیکی داشته باشد تا در صورت نیاز امکان حضور داشته باشد.
در حال حاضر ، ویزای امارات در دو نوع زیر قابل صدور است:
1- ویزای توریستی عادی: این ویزا در مدت 14 روز و با هزینه 295 درهم قابل صدور است.
2- ویزای توریستی فوری ، این ویزا در مدت 3 روز صادر می شود 390 درهم است