در مراحل اولیه پروسه اخذ ویزا (مهاجرتی و غیرمهاجرتی) افراد موظف هستند که شخصا در محل سفارت حاضر شوند ، اما پس از اینکه تاییدیه موافقت سفارت با اعطای ویزا به شما اعلام شد ، نیازی نیست تا شخصا به سفارت مراجعه کنید.

در مرحله ای که تنها درج ویزا در پاسپورت شما باقی مانده است ، شما می توانید پاسپورت خود ، نامه تایید سفارت و وکالتنامه ای را به کارگزار (چامگیر) ارایه کنید تا از سوی شما ، این مهم را انجام دهد. به این مراحل پیکاپ گفته می شود.

پیکاپ ویزا توسط چامگیر ، هزینه های شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.
همانطور که در مراحل اخذ ویزای غیر مهاجرتی کانادا به آن اشاره شد پس از اینکه در وبسایت MyCIC پرداخت هزینه های مربوط را انجام دادید ، برای شما یک وقت مصاحبه تعیین می شود . پس از مصاحبه و در صورت مورد تائید قرار گرفتن ، یک بازه زمانی برای شما مشخص خواهد شد تا پاسپورت خود را برای درج ویزا به سفارت تحویل دهید .

در این مرحله با توجه به اینکه هزینه های مربوط به اقامت یا سفر مجدد برای تحویل پاسپورت به سفارت بسیار زیاد خواهد بود چامگیر به نمایندگی از شما این مهم را به انجام می رساند . برای این کار کافیست تا مدارک لازم را در دفتر تهران به ما تحویل داده و معمولا طی 7 تا 10 روز کاری ویزای خود را تحویل بگیرید .

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک لازم جهت انجام پیکاپ ویزای کانادا به شرح زیر است :

1. اصل پاسپورت (امضا شده توسط فرد)

2. پرینت ایمیل ارسال شده توسط سفارت

3. دو قطعه عکس

4. وکالتنامه
هزینه های پیکاپ ویزا کانادا بسته به نوع ویزای شما متفاوت خواهد بود .
* برای ویزای غیر مهاجرتی تنها پرداخت هزینه ی 175.000 تومان برای انجام مراحل پیکاپ کافی است .

اما برای ویزای مهاجرتی علاوه بر هزینه 175هزار تومانی پیکاپ، مبلغ 70.000 تومان هم هزینه واریزی (VAC) به مبلغ اضافه می گردد که مستقیما به سفارت کانادا در ترکیه پرداخت می شود. (این مبلغ با ارز لیرترکیه پرداخت می شود و مبلغ معادل ریالی به صورت متوسط در نظر گرفته شده است.)