کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و در همسایگی کشور آمریکاست. سطح بالای کیفیت زندگی ،تحصیلات و دانشگاه ها ، امکانات و جذابیت ها ، باعث شده است که هر سال میلیون ها نفر به صورت غیرمهاجرتی به این کشور سفر کنند.

ایالت های جنوبی این کشور همچون بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، ساسکاچون ، انتاریو و کبک ، با توجه به آب و هوای معتدل تر ، مسافران بیشتری را به خود جلب می کنند.

از ایران نیز هر سال افراد بسیاری برای دیدار اقوام ، تحصیل ، بازدید از نمایشگاه ها و شرکت در همایش ها و همچنین به قصد تفریح به این کشور می روند. آبشار نیاگارا در این کشور ، عریض ترین آبشار جهان است که هر شب با نورپردازی فوق العاده ، پذیرای بازدید کنندگان است.
پیش از هر چیز ، فردی که قصد دارد برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی کانادا اقدام کند ، باید در سایت MyCIC یک اکانت ایجاد کند. در این صورت ، یک User id در اختیار فرد قرار می گیرد که از آن طریق می تواند مراحل لازم را به صورت آنلاین پیگیری نماید.
پرداخت هزینه پیش از حضور در سفارت ، مرحله بعدی انجام کار است. این هزینه با توجه به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت خواهد بود. چامگیر برای پرداخت هزینه ها بهترین خدمات را ارایه می کند.
پس از پرداخت ، زمان مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه به شما اعلام خواهد شد. در نظر داشته باشید که پیش از حضور در سفارت ، باید معاینه های بایومتریک را انجام دهید و نتایج را همراه خود داشته باشید.
پس از مصاحبه ، در صورتی که درخواست شما مورد پذیرش قرار بگیرد ، پس از حدود دو هفته، یک بازه زمانی برای تحویل پاسپورت به سفارت کانادا در ترکیه برای درج ویزا در پاسپورت به شما اعلام خواهد شد. در این زمان ، در صورت تمایل می توانید از خدمات پیکاپ ویزای کانادا چامگیر استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی کانادا ، به شرح زیر است:

1- کپی برابر اصل تمام صفحات پاسپورت

2- دو قطعه عکس 6×4 زمینه سفید

3- فرم تقاضای ویزا (فرم مشخصات فردی و فرم مشخصات خانوادگی)

4- ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی

5- مدارک مالی (پرینت حساب شش ماهه اخیر ، سند ملکی و...)

6- دعوتنامه
هزینه های مربوط به اخذ ویزای غیرمهاجرتی کانادا ، با توجه به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت خواهد بود.

1- هزینه معاینه بایومتریک (اثر انگشت و چشم) برای ویزای شخصی 85 دلار کانادا است. برای ویزای فامیلی 170 دلار و برای ویزای گروهی (3 نفر و بیشتر) 255 دلار کاناداست.

2- هزینه ویزای شخصی توریستی برابر 100 دلار کانادا.

3- هزینه خدمات پیکاپ چامگیر ، 30 دلار