انگلیس یکی از کشورهایی است که از دیرباز همواره با ایران روابط سیاسی دنباله داری داشته است. این موضوع حتی در دوره های بحرانی نیز ادامه داشت. اما در برهه هایی نیز خدمات کنسولی یا به طور کلی سفارت انگلیس در ایران بسته شده است.

هم اکنون در حالی که فعالیت سفارت انگلیس در ایران به تازگی از سر گرفته شده است ، اما همچنان خدمات کنسولی از جمله صدور ویزا در خارج از ایران ، در ترکیه انجام می گردد.

در صورتی که مراحل اخذ ویزا را طی کرده باشید ، نیاز است تا برای درج ویزا ، مجددا به ترکیه سفر کنید ، اما چامگیر این پروسه هزینه بر را در زمانی معقول و با هزینه ای منطقی ، به نمایندگی شما انجام می دهد.
در پی حضور شما در محل سفارت برای انجام مصاحبه ، پاسپورت شما نزد مامور بررسی پرونده باقی می ماند تا در صورتی که ویزای شما مورد تایید قرار گرفت ، در پاسپورت درج شود. به همین دلیل ، در صورتی که مایل به برگشت به ایران باشید ، در فرودگاه به مشکل برخواهید خورد. در این حالت یا باید مدت 15 روز در ترکیه اقامت داشته باشید و یا برای برگشت به ایران ، برگه عبور دریافت و به تایید سفارت برسانید تا در فرودگاه به عنوان جایگزین پاسپورت ارایه نمایید. این برگه را در پایین همین صفحه می توانید دریافت کنید. پس از بازگشت به ایران ، چامگیر خدمات پیکاپ ویزای شما را به انجام می رساند و نیازی به حضور مجدد در این کشور را نخواهید داشت.


با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک لازم برای انجام پیکاپ ویزا انگلیس به شرح زیر می باشد :

1. ایمیل های دریافتی از سفارت انگلیس

2. دو قطعه عکس

3. فرم پر شده وکالت نامه
هزینه پیکاپ ویزا انگلیس از آنکارا و استانبول 200.000 تومان می باشد .