بدون شک انگلیس یکی از تاثیرگذار ترین کشورها در سیاست و اقتصاد جهانی و اروپاست. این کشور در محدوده اتحادیه اروپا قرار دارد اما تا کنون به کشورهای عضو پیمان شینگن نپیوسته است. پایتخت این کشور حدود 54 میلیون نفری ، لندن است و شهرهای مهمی همچون منچستر ، لیورپول ، بیرمنگام ، کمبریج و نیوکاسل را شامل می شود.

جذابیت های فراوان این کشور نظیر کلیسای وست مینیستر، چرخ و فلک عظیم لندن، ساعت معروف بیگ بن ، موزه ویکتوریا و آلبرت و بریتیش میوزم، هر سال میلیون ها نفر را برای بازدید به این کشور می کشاند. در این بین ایرانیان نیز از جایگاه قابل توجهی برخوردارند و با وجود مشکلاتی که در ایران رخ داد و سفارت این کشور تعطیل شد ، همچنان مسافران زیادی از ایران راهی این کشور می شوند. ایرانیانی که قصد سفر به انگلیس داشته باشند ، باید نسبت به اخذ ویزای این کشور اقدام کنند. در حال حاضر این کار از طریق سفارت انگلیس در ترکیه امکان پذیر است.
بخشی از مراحل اخذ ویزای غیرمهاجرتی انگلیس در ایران و بخش مهم آن در ترکیه انجام می گردد. ابتدایی ترین مرحله ، پر کردن فرم اطلاعات فردی است که توسط ما به سفارت انگلیس ارایه می شود.
سپس در سایت مخصوص رزرو وقت سفارت ، ثبت نام و پس از تکمیل پروفایل ، مبلغ مرتبط با پرونده خود را پرداخت می کنید. این مبلغ از طریق پی پل یا کردیت کارت قابل پرداخت است و پرداخت آن برای شما توسط چامگیر انجام می شود. <
پس از پرداخت هزینه ، زمان حضور شما در سفارت انگلیس در ترکیه برای انجام مصاحبه مشخص خواهد شد. اما پیش از حضور در سفارت ، باید برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک به دفتر امور ویزای سفارت در منطقه عثمان پاشا مراجعه کنید.

پس از انجام مصاحبه و تحویل مدارک ، بررسی پرونده شما ، معمولا حدود 15 روز زمان می برد و پس از این مدت در مورد قبول یا رد درخواست شما اطلاع رسانی خواهد شد.

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای انگلیس به شرح زیر است :

1. ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
2. دو قطعه عکس 6×4 زمینه سفید
3. پرینت فرم تقاضای ویزا که نشان دهنده پرداخت وجه ویزا می باشد .
4. مدارک مالی شخص درخواست کننده ( پرینت حساب شش ماه اخیر، سند ملکی و ... )
5. دعوتنامه
6. کپی صفحه اول پاسپورت
7. ارائه کپی مدرک شناسایی شخص دعوت کننده اعم از پاسپورت و کارت شناسایی
هزینه های ویزای غیرمهاجرتی انگلیس ، بسته به انفرادی و خانوادگی بودن و همچنین مدت اعتبار متفاوت است. لذا لطفا برای بررسی هزینه قابل پرداخت ، مشخصات اکانت خود در سایت Visa4UK را از طریق فرم موجود در این سایت برای ما ارسال کنید.

همچنین در صورتی که مایل هستید چامگیر مراحل ثبت نام شما در این سایت را انجام دهد ، هزینه آن 30 دلار است.
کارمزد خدمات چامگیر 20 دلار است.