افرادی که از ایران درخواست دریافت ویزای غیرمهاجرتی برای ورود به ایالات متحده آمریکا را داشته باشند ، باید با مراجعه به یکی از کشورهای همسایه ایران که خدمات کنسولی مربوط به ایرانیان را ارایه می کند ، مراحل اخذ ویزا را پیگیری کنند. در حال حاضر این امور در ترکیه ، امارات متحده و ارمنستان قابل انجام هستند. افراد پس از طی کردن مراحل اولیه ، برای مصاحبه ، به یکی از کنسولگری های آمریکا در این کشورها سفر می کنند. نتیجه مصاحبه معمولا طی 15 روز به فرد اعلام می شود. در این صورت افراد مجبورند که یا تمام این مدت را در آن کشور حضور داشته باشند و یا یک بار دیگر و تنها برای دریافت ویزا مجددا به آن کشور سفر کنند.
چامگیر ، با ارایه خدمات پیکاپ سریع و مطمئن ، هزینه های گزاف این مرحله را حذف کرده است و به راحتی و با اطمینان و هزینه منطقی ، پیکاپ ویزای آمریکا را به انجام می رساند.
فردی که درخواست ویزایش پس از مصاحبه ، مورد پذیرش وزارت امور خارجه آمریکا قرار گیرد ، باید برای دریافت ویزا خود به سفارت مراجعه کند.

اما این مرحله نیازی نیست که توسط خود فرد انجام شود. افراد می توانند برگه تاییدیه که از سفارت به صورت ایمیلی دریافت کرده اند را ، به همراه اصل پاسپورت و وکالتنامه ، به کارگزای تحویل دهند تا به جای آنها پاسپورت را به سفارت تحویل داده و پس از درج ویزا در پاسپورت ، آن را دریافت و در ایران به فرد متقاضی تحویل دهند. این پروسه پیکاپ نامیده می شود.

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا غیرمهاجرتی آمریکا توسط چامگیر ، به شرح زیر است:

1- اصل پاسپورت

2- دو قطعه عکس در سایز 5×5 یا 6×4

3- برگه تاییدیه سفارت (ارسال شده از طریق ایمیل از سوی سفارت)

4- تکمیل فرم وکالتنامه
هزینه پیکاپ پاسپورت آمریکا ، بستگی به کشوری دارد که پیکاپ از آنجا انجام می گردد.

در حال حاضر پیکاپ پاسپورت توسط چامگیر از ارمنستان انجام می گردد و هزینه آن 170 هزار تومان است که در زمان تحویل مدارک در دفتر تهران ، از شخص دریافت می گردد.

در صورتی که نیاز به پیکاپ ویزا از ترکیه یا امارات دارید ، با ما تماس بگیرید:
88946541