مالزی کشوری است که در 50 سالِ گذشته ، به سرعت پله های ترقی را طی کرد و امروزه دیگر نمی توان آن را کشوری جهان سومی خطاب کرد. این کشور جنوب شرقی آسیایی ، هر سال میزبان میلیون ها توریست از کشورهای مختلف است.

کوالالامپور ، پایتخت این کشور است که بیشترین مسافران نیز به آن سفر می کنند. بخش های دیگری از این کشور نظیر پنانگ و مجمع الجزایر لنکاوی نیز از جاذبه های توریستی این کشور هستند که بسیار مورد توجه ایرانیان قرار دارند.

تا چند سال پیش ، ایرانیان بدون دردسر می توانستند به این کشور سفر کنند اما به تازگی برخی محدودیت ها برای مدت حضور ایرانیان وضع شده است.
ویزای کشور مالزی به صورت (on arrival ) می باشد اما به تازگی این کشور مدت اقامت اینگونه ویزا را به 14 روز کاهش داده است تا مسافرانی که قصد اقامت بیشتر از 14 روز را دارند با مراجعه به سفارت و گذراندن مراحل اداری ویزای این کشور را اخذ نمایند .
ویزای on arrival به نوعی از ویزا گفته می شود که پس از حضور شما در مقصد و در فرودگاه صادر می شود .
در حال حاضر برای راحتی و صرفه جویی در زمان مسافرینی که قصد اقامت بیشتر از 14 روز در کشور مالزی را دارند اخذ ویزای خود را به عهده ی کارگزارهای اخذ ویزا می گذارند .
چامگیر به عنوان کارگزار مستقیم سفارت ویزای 2 ماهه کشور مالزی را در 7 روز کاری در اختیار مسافران می گذارد .

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی مالزی به شرح زیر است :
1. ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
2. اصل پاسپورت
3. مدارک اقامت در کشور مالزی ( بلیط هواپیما و وچر هتل )
4. 2 قطعه عکس
5. فرم پر شده درخواست ویزا توسط متقاضی
هزینه ی اخذ ویزای توریستی کشور مالزی با اقامت 2 ماهه 1.400.000 تومان می باشد که در 7 روز کاری ویزا به متقاضی تحویل داده می شود .