اگر به دنبال جایی هستید که به معنای واقعی محل تلاقی غرب و شرق باشد ، بدون شک ، بیروت بهترین انتخاب خواهد بود.

لبنان کشوری کوچک در غرب آسیا است که با سوریه و فلسطین مرز مشترک دارد. تا پیش از جنگ داخلی این کشور در ساعت 1975 تا 1990 ، لبنان یکی از ثروتمندترین کشورهای عرب به شمار می رفت و هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کرد. اما این جنگ زیرساخت های بسیاری را در این کشور از بین برد و تلاش های دولت این کشور تا حدودی توانسته زخم های آن را التیام بخشد.

شاخص ترین شهر این کشور ، پایتخت بندری آن یعنی بیروت است که همچنان به عنوان عروس آسیا شناخته می شود. دانشگاه های معتبری همچون دانشگاه لبنان، دانشگاه آمریکایی بیروت، دانشگاه سنت جوزف و دانشگاه آمریکایی لبنان ، عاملی برای جذب دانشجوست.
مراحل اخذ ویزای لبنان پیچیدگی خاصی ندارد ، فقط کافی است که اقدامات لازم مثل پر کردن فرم و تقاضای ویزای خود را به این سفارت اعلام کنید .
چامگیر می تواند ویزای توریستی لبنان را 3 ماهه برای متقاضیان سفر به لبنان اخذ کند . فقط توجه داشته باشید بعد از صدور ویزا از کشور لبنان ممکن است برای دریافت ویزای برخی از کشور ها با مشکلاتی مواجه شوید برای مثال داشتن ویزای لبنان می تواند برای اخذ ویزای شینگن امتیاز منفی باشد .
در نظر داشته باشید که اگر سفر شما با شرکت های هواپیمایی ایرانی انجام شود، شما می توانید با ارایه ووچر هتل در فرودگاه لبنان ویزا دریافت کنید.

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای لبنان به شرح زیر است :
1. ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
2. اصل پاسپورت
3. ۲ قطعه عکس
4. آدرس محل سکونت ، محل کار و شماره تلفن

و در مواردی ارائه مدارک زیر لازم است :
بلیط هواپیما
ووچر هتل
ویزای توریستی لبنان توسط چامگیر به مدت ۱ماهه با اعتبار ۳ ماه اخذ می گردد . هزینه اخذ این ویزا ۶۵ دلار می باشد که ظرف مدت 3 روز کاری به متقاضی تحویل داده می شود .