کشور آذربایجان در همسایگی ایران، ارمنستان و گرجستان قرار دارد و از یک سو نیز ، بخش بزرگی از آن در مجاورت دریای خزر (کاسپین) قرار دارد. بخش دیگری از این کشور نیز رشته کوه های قفقاز قرار دارند که اتصال دهنده آسیا و اروپاست.

پایتخت این کشور ، باکو ، با سرعت به سمت تبدیل شدن به شهری پیشرفته حرکت می کند. طی سال های گذشته ، با تبلیغات فراوان مراسم یوروویژن و بازی های اروپایی را میزبانی کرد و زیبایی های این شهر را هر چه بیشتر به جهانیان معرفی کرد.

با توجه به این جذابیت ها ، تورهای زیادی نیز از ایران به سمت این کشور حرکت می کنند.
مراحل اخذ ویزای آذربایجان همچون دیگر کشور های همسایه پروسه ساده ای دارد . برای اخذ ویزای این کشور تنها پر کردن فرم درخواست ویزا و ارائه آن به سفارت این کشور کافی است .
تنها موردی که می تواند اخذ ویزای شما را سخت تر کند ،داشتن ویزای ارمنستان در پاسپورتان است . هنوز آثاری از جنگ قره باغ (1988-1994) در سیاست های کشور آذربایجان دیده می شود که در صدور ویزا کار را برای توریست هایی که قصد سفر به این کشور را دارند ، سخت می کند .
البته شما پس از سفر به آذربایجان می توانید به راحتی ویزای کشور ارمنستان را گرفته و به این کشور سفر کنید .
چامگیر شما را در انجام و اخذ هر چه سریع تر ویزا یاری می دهد . به یاد داشته باشید اگر ووچر هتل و بلیط هواپیما برای سفر به این کشور را ضمیمه مدارک خود کنید ، ویزای شما راحت تر و سریع تر صادر خواهد شد .

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک اخذ ویزا توریستی کشور آذربایجان به شرح زیر است :
1. اصل پاسپورت
2. 2 قطعه عکس
3. فرم پر شده ی تقاضای اخذ ویرا ( این فرم را می توانید در انتهای این صفحه دانلود کنید )
هزینه های اخذ ویزای آذربایجان به شرح زیر است :
ویزای عادی ( در صورتی که هتل خود را از چامگیر رزرو نمایید ) تحویل در 10 روز کاری : 50 یورو
ویزای عادی ( تحویل در 3 روز کاری ) 75 یورو
ویزای فوری ( تحویل در 1 روز کاری ) 80 یورو

هزینه پر کردن فرم درخواست ویزا سفارت آذربایجان توسط چامگیر 20 دلار است .