کشور پهناور چین با مساحتی نزدیک 9.6 میلیون کیلومتر مربع ، چهارمین کشور پهناور جهان است. این در حالی است که بیشترین جمعیت در جهان متعلق به این کشور است و همین جمعیت در دهه های اخیر ، به نقطه قوت این کشور تبدیل شده است. نیروی کار فراوان و ارزان همراه با تلاش فراوان مردم این کشور، جمهوری خلق چین را به وزنه ای موثر و قدرتمند در اقتصاد و سیاست جهان تبدیل کرده است.

پیشرفت ها و قدرت گرفتن چین در سال های اخیر ، این کشور را بیش از پیش به جهانیان معرفی کرد و همین امر منجر به حضور هر چه بیشتر توریست ها در این کشور شده است. طبق پیش بینی ها ، در پایان سال 2015 ، بیش از 65میلیون نفر به چین سفر می کنند که نسبت به سال قبل از آن ، نزدیک به 5 درصد رشد را نشان می دهد.

شهرهای شانگهای ، پکن ، گوانگچو و شنزن ، به ترتیب بیشترین تعداد مسافران سالانه را به خود اختصاص می دهند. هر سال نمایشگاه های تخصصی فراوانی در این شهرها برگزار می شود. تعداد سفرهای ایرانیان هم به این کشور در سال های اخیر، افزایش چشمگیری داشته که افزایش مراودات اقتصادی دو کشور ، دلیل اصلی آن است.

دریافت ویزای چین دردسر چندانی ندارد. چامگیر این کار را برای شما آسان کرده است.
مراحل اولیه اخذ ویزا ی چین پر کردن فرم درخواست ویزا این سفارت است . این فرم تمام اطلاعات سفر شما را در بر می گیرد . این اطلاعات عبارتند از علت سفر ، نوع سفر ، مدت اقامت ، محل اقامت و غیره که به زبان انگلیسی و چینی است . قبل از پر کردن فرم داشتن مدارکی مثل بلیط و وچر هتل می تواند به پیشبرد اخذ ویزای این کشور کمک کند .
فرم مربوطه در پایین این صفحه قابل دریافت است و اگر با مشکلی برای پر کردن فرم بر خوردید چامگیر در پر کردن فرم ، شما را یاری خواهد کرد .

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای چین به شرح زیر می باشد :
1. اصل پاسپورت
2. 2 قطعه عکس
3. فرم پرشده ی درخواست ویزای چین ( که در آخر این صفحه قابل دریافت می باشد . )
هزینه ی اخذ ویزای چین طبق زمان بندی تحویل ویزا متفاوت است :

ویزای انفرادی عادی ( تحویل در 7 روز کاری ) 145 دلار
ویزای انفرادی فوری ( تحویل در 5 روز کاری ) 175 دلار
ویزای گروهی عادی ( تحویل در 10 روز کاری ) 118 دلار
ویزای گروهی فوری ( تحویل در 7 روز کاری ) 138 دلار
پر کردن فرم درخواست ویزای سفارت چین 20 دلار

مبالغ فوق شامل هزینه های سفارت چین هستند .