پیمان شینگن ، در سال 1985 میان پنج کشور منعقد شد که بر اساس آن محدودیت های مرزی بین آن ها برداشته شد. در حال حاضر از میان 28 کشور عضو اتحادیه اروپا ، 26 کشور عضو این پیمان هستند. بر این اساس ، کلیه شهروندان و کسانی که ویزای یکی از این 26 کشور را در اختیار داشته باشند ، می توانند بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد به کلیه کشورهای دیگر سفر کنند. چامگیر اخذ ویزای شینگن را در سریعترین زمان و با درصد پذیرش بالا امکان پذیر می سازد.
شهروندان ایرانی که قصد دریافت ویزای شینگن دارند ، مستلزم طی کردن مراحل خاص و تهیه مدارکی هستند که توانایی مالی آنها را اثبات کرده و همچنین تضمینی برای برگشت شان به ایران باشد. لذا در صورتی که مایل به دریافت ویزای شینگن هستید ، باید نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و تکمیل موجودی حساب بانکی خود اقدام نمائید . حساب بانکی شما باید طی 6 ماه پیش از دریافت گزارش باید گردش مناسبی داشته باشد . (برای اطلاع از مدارک مورد نیاز به بخش مدارک در همین صفحه مراجعه کنید. )

پس از تکمیل مدارک ، با حضور در دفتر چامگیر ، مدارک مورد نیاز را به همکاران ما تحویل دهید. همچنین می توانید اسکن مدارکی که اصل آنها مورد نیاز نیست را به ایمیل زیر ارسال نمایید:

contact@vickup.com

با ما تماس بگیرید
88942898-09213613868

مدارک مورد استفاده برای اخذ ویزای شینگن ، شامل مدارک اجباری و مدارکی هستند که احتمال اخذ ویزا را افزایش می دهند (امتیاز آور هستند)

مدارک اجباری
1- ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
2- پرینت سه ماه آخر حساب بانکی
3- مدارک شغلی (پروانه کسب ، حکم کارمندی همراه با معرفی نامه با ذکر سمت کارگزینی، پروانه نظام مهندسی، پروانه نظام پزشکی ، پروانه دائمی مطب)

مدارک امتیاز آور
1- سند ملکی و سند زمین
2- ووچر رزو قطعی هتل در کشور مقصد
3- بلیط هواپیما یا قطار به مقصد کشور مورد نظر
هزینه انجام کل مراحل دریافت مدارک از شما ، انجام اقدامات اولیه و ارتباط با سفارت ، پیگیری های لازم و اخذ ویزای شینگن ، در حال حاضر مبلغ ۱.۹۹۰.۰۰۰ تومان است. این مبلغ، در دفتر چامگیر و یا به صورت واریز به حساب و تماما به صورت پیش پرداخت قابل پرداخت خواهد بود.